Ieiet portālā · Reģistrēties ]

· Bezmaksas SMS Servis · Atsauksmes · Jaunākie ieraksti · Noteikumi


Čata noteikumi

1. Lietotājs ir paši atbildīgs par visu ievietoto informāciju un darbībām, kā arī par savu paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
2. Aizliegts:
a) Flūdot – vairākas reizes raksīt vienu un to pašu tekstu;
b) Lietot necenzētus izteicienus un apvainot citus;
c) Reklamēt komerciālus projektus un izplatīt pornogrāfiska satura vai citādi aizskarošu informāciju;
3. Aizliegts atklāti izpaust savus vai citu lietotāju personīgos datus:
a) Personas vārdu un/vai uzvārdu;
b) Tālruņa numuru, adreses;
c) Publicēt privātās vēstules.
4. Administrācijai ir tiesības jūs bloķēt uz laiku, ja būsiet pārkāpis šos noteikumus.

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Sweet  
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Noteikumi / Uzstādijumi / Dalībnieki » Noteikumi
Noteikumi
.: Indigo :.

Trešdiena, 01.06.2011, 15:01 | Posts # 1
     
 

 
     
Posti: 109
Balvas: 1
Antarktika

Svārģi zināt:
Reģistrējoties portālā, jūs automātiski tiekat iekļauts lietotāju grupā uID User
Dotai grupai ir ierobežotas darbības portālā. Faktiski, vienīgās darbības ko ši grupa var veikt ir veidot ierakstus sadaļā: Ligzdas informatīvā sekcija

Lai kļūtu par pilnvērtīgu "LigzdaFM" portāla dalībnieku, tad vispirms jums ir jāizlasa šie noteikumi un jāatstāj sava vizītkarte.

Tad, kad tas tiks izdarīts, portāla administrācija jūs pēc iespējas ātrākā laikā pārcels uz citu dalībnieku grupu ar daudz lielākām iespējām.

------------------------------------------

Portāla noteikumi

Dotie noteikumi darbojas visas konferences ietvaros. Atsevišķās sadaļās un konferences forumos, iespējams, pastāv savi noteikumi, kas izskaidro un detalizē uzvedības normas tajos. Pie tam dotie noteikumi paliek spēkā jebkurā gadījumā.

Noteikumi tiek ieviesti, lai nodrošinātu komfortablu un konstruktīvu kontaktēšanās atmosfēru. Ja Jūs esiet pret šādiem noteikumiem, atturaties no piedalīšanās dotajā konferencē.

I. Lietotāju reģistrācija.

1. Reģistrējoties, lietotājs piekrīt pakļauties dotajiem noteikumiem.
2. Lai piereģistrētos portālā, lietotājam ir jānorāda reāla e-pasta adrese. Mēs garantējam šādas informācijas konfidencialitāti.
3. Reģistrācijas laikā, uz Jūsu norādīto e-pastu, tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule, kuru Jums vajadzēs apstiprināt. Ja šo vēstuli Jūs neapstiprināsiet, Jums tiks liegta iespēja piedalīties portālā iekšējā konferencē.
4. Lietotājvārda (nickname) izvēle ir Jūsu brīvā izvēle. Administrācija patur tiesības aizliegt lietot noteikto nickname, ja tā izmantošana neatbilst vispārpieņemtajām morālajām un ētiskajām normām vai arī aizskar citus foruma lietotājus. Aizliegts reģistrēt nickname, kas ir līdzīgi jau eksistējošajiem tiktāl, ka var maldināt citus foruma lietotājus.
5. Aizliegta viena un tā paša lietotāja atkārtota reģistrācija neatkarīgi no mērķiem, kas ir pamatā šādai reģistrācijai. Šāds pārkāpums ir ļoti nopietns un sekmēs visu lietotāja profila bloķēšanu.
6. Ja Jūs ilgāku laiku 96 mēneši) aktīvi nepiedalāties portālā, jūsu profils var tikt izdzēsts.

II. Uzvedības normas portālā.

Sazināšanās portāla pamatā ir vispārpieņemtās morāles normas un interneta etiķete.
Stingri aizliegts izmantot necenzētos vārdus, lamuvārdus, aizskarošus izteicienus neatkarīgi no tā, kādā veidā un kam tie tika adresēti. Tai skaitā arī burtu aizvietošana ar simboliem.
Kategoriski aizliegta jebkāda reklāma, tai skaitā arī interneta resursu reklāma (izņemot gadījumus, kad tas ir iepriekš saskaņots ar administrāciju).
Jūsu paraksts portālā nedrīkst būt garāks par divām rindiņām. Parakst pakļauts tiem pašiem noteikumiem, kas paredzēti foruma ierakstiem.

III. Ierakstu publikācija.

Tēmas nosaukumam jābūt informatīvam, maksimāli jāatspoguļo problēmas jēgu.
Pirms ķerties pie jaunas tēmas izveidošanas, pārliecināties, ka ievietojiet to forumā ar attiecīgu tematiku, kā arī pacenšaties pārliecināties, ka šis jautājums nav bijis apspriests agrāk.
Aizliegts veidot vienādas tēmas dažādās sadaļās un līdzīgu pēc satura ierakstu publikācija dažādās tēmās.
Cenšaties nepieļaut gramatiskās kļūdas ierakstos - tas atstās negatīvu iespaidu par Jums.

IV. Attiecības starp lietotājiem un administrāciju.

Savā darbībā administrācija ir veselā saprāta vadīta un pakļautās iekšējiem portāla pārvaldes noteikumiem.
Kategoriski aizliegts apspriest administrācijas (portāla administratoru un moderatoru) darbību jebkuros forumos vai tēmās, izņemot specializēto forumu, kas paredzēts visu vietnes un forumu darbības aspektu apspriešanai.

Administrācija patur tiesības mainīt noteikumus, paziņojot par izmaiņām foruma lietotājiem. Visas izmaiņas un jauninājumi forumā tiek ieviesti, ņemot vērā lietotāju viedokļus un intereses.
 
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Noteikumi / Uzstādijumi / Dalībnieki » Noteikumi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: