Ieiet portālā · Reģistrēties ]

· Bezmaksas SMS Servis · Atsauksmes · Jaunākie ieraksti · Noteikumi


Čata noteikumi

1. Lietotājs ir paši atbildīgs par visu ievietoto informāciju un darbībām, kā arī par savu paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
2. Aizliegts:
a) Flūdot – vairākas reizes raksīt vienu un to pašu tekstu;
b) Lietot necenzētus izteicienus un apvainot citus;
c) Reklamēt komerciālus projektus un izplatīt pornogrāfiska satura vai citādi aizskarošu informāciju;
3. Aizliegts atklāti izpaust savus vai citu lietotāju personīgos datus:
a) Personas vārdu un/vai uzvārdu;
b) Tālruņa numuru, adreses;
c) Publicēt privātās vēstules.
4. Administrācijai ir tiesības jūs bloķēt uz laiku, ja būsiet pārkāpis šos noteikumus.

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Sweet  
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Noteikumi / Uzstādijumi / Dalībnieki » Lietotāju Grupas un tituli
Lietotāju Grupas un tituli
.: Indigo :.

Piekdiena, 03.06.2011, 21:54 | Posts # 1
     
 

 
     
Posti: 109
Balvas: 1
Antarktika

Lietotāju Grupas"Nezināmais" Dotai grupai ir ļoti ierobežotas iespējās. Faktiski, vienīgā iespēja ir reģistrēties forumā, nosūtīt e-pastu Ligzdas administrācijai, vai uzdot jautājumu par reģistrēšanos. Un tas ir arī viss!"uID User" Balstoties uz to, kad dotais portāls ir pakļauts uNet sistēmai, tad dotā grupa ir paredzētā šīs sistēmas lietotājiem, kuri ir reģistrējušies sistēmā, bet nav pilnvērtīgi "LigzdaFM" lietotāji.
Dotai grupai ir ierobežotas darbības. Tie var lasīt tēmas, Atbildēt uz tām, bet nevar izveidot savas personīgās tēmas. Lai to izdarītu, tad šis grupas lietotājiem ir jāatstāj sava vizītkarte."- Ligzdēns -" & "Ligzdotājs" Šīs ir divas identiski vienādas lietotāju grupas. Vienīgā atšķirība starp grupām, ir lietotāja vecums.
Grupa "- Ligzdēns -" ieiet personas kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu. Līdz ar to, tai nav tiesības atrasties sadaļās, kuras nav domātas šai grupai.
Abām grupām ir dotas pilnvērtīgas tiesības piedalīties portāla dzīvē. Faktiski, šī portāla galvenā lietotāju grupa:
Veidot savas tēmas, atbildēt, piedalīties čatos, veidot rakstus un savus materiālus, Izmantot "LigzdaFM" skriptus, redzēt tos moduļus, kas ir tikai tapšanas stadijā un nav vēl publiskotas. Kā arī daudzas citas iespējas."Paparazzi" Dotajā grupā ierindo tās personas kuras ļoti aktīvi veido dažādus interesantus materiālus, rakstus, un citu publisko informāciju.
Grupai ir visas tās pašas tiesības kuras ir iepriekšējām grupām. Vienīgā atšķirība ir tā, kad ir iespēja savus materiālus koriģēt bez laika ierobežojuma, uzreiz tos neizlikt uz publisko apskati, kā arī ir pieeja vairāku resursu adresēm un dažādām specifiskajām programmām, lai apstrādātu savus materiālus."Baned" Lietotāju grupa kurai uz laiku ir liegta aktivitāte forumā. Tā ir grupa, kura ir izpelnījusies kaut kādu sodu.
Laiks un termiņš ir atkarīgs no noteikumu pārkāpuma līmeņa. Pēc soda izciešanas, lietotāji tiek pārcelti iepriekšējā grupā."Delete" Lietotāju grupa kura pēc noteikta laika tiks izdzēsta neatgriezeniski.
Dotai grupai nav nekādas tiesības. Vienīgā iespēja ir rakstīt vēstules administrācijai. Tā ir pilnīgi izolēta un to konti ir bloķēti neatgriezeniski."Moders", jeb precīzāk Moderators!
Grupa kas uzrauga kārtību portālā. Raugās, lai citi lietotāji šeit justos ērti."V.I.P." Tā ir grupa kuru var pielīdzināt Administratora darbībai. šai grupai ir plaša pieeja HTML kodu pieejai. Tā strādā līdzvērtīgi administratīvai darbībai. šajā grupā nonāk tikai ļoti uzticami un spējīgi cilvēki."Admins" Jeb precīzāk - portāla īpašnieks. Ar ko arī viss ir izteikts!

Lietotāju Rangi

Lai saglabātu kaut kādu reitingu starp lietotāju aktivitātēm, tad portālā "Ligzda" ir izveidotas sekojoši izaugsmes rangi:

Svešais --
Tiko reģistrējies-0
Spamers-20
Lielais runātājs-40
Ideju ģenerators-80
Daiļrunu meistars-100
Platona māceklis-150
Domu analītiķis-250
Lielais padomdevējs-500
Aristoteļa vietnieks-800
Gudrību sargs-1200

Lai sasniegtu noteiktu rangu, Jums ir jāsavāc nepieciešamais punktu skaits. Punktu skaitu var savākt, ja vairāk rakstīsiet jautājumus un atbildes forumā, sniegsiet komentārus materiālos un tos pievienosiet.
 
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Noteikumi / Uzstādijumi / Dalībnieki » Lietotāju Grupas un tituli
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: