Ieiet portālā · Reģistrēties ]

· Bezmaksas SMS Servis · Atsauksmes · Jaunākie ieraksti · Noteikumi


Čata noteikumi

1. Lietotājs ir paši atbildīgs par visu ievietoto informāciju un darbībām, kā arī par savu paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
2. Aizliegts:
a) Flūdot – vairākas reizes raksīt vienu un to pašu tekstu;
b) Lietot necenzētus izteicienus un apvainot citus;
c) Reklamēt komerciālus projektus un izplatīt pornogrāfiska satura vai citādi aizskarošu informāciju;
3. Aizliegts atklāti izpaust savus vai citu lietotāju personīgos datus:
a) Personas vārdu un/vai uzvārdu;
b) Tālruņa numuru, adreses;
c) Publicēt privātās vēstules.
4. Administrācijai ir tiesības jūs bloķēt uz laiku, ja būsiet pārkāpis šos noteikumus.

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Sweet  
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Ligzdas Skripti » Rekomendējam lietot Firefox
Rekomendējam lietot Firefox
.: Indigo :.

Piekdiena, 03.06.2011, 11:18 | Posts # 1
     
 

 
     
Posti: 109
Balvas: 1
Antarktika

Informatīvais ievads:

Ne visi lietotāji zin, kad korektai UCOZ lapu lietošanai, vislabāk ir izmantot Firefox, jeb Opera pārlūkprogrammas.

Tas nozīmē, kad ne vienmēr jūsu lapas izskatīsies vienādas, ja tās tiks lietotas caur dažādiem pārlūkiem. Vienā pārlūkā burti ne tādi, otrā rāmis šķibs, un citā vispār tās lapas nestrādā.

Tieši to arī pati korporācija UCOZ uzsver, kad labākai un korektai lietošanai, vislabāk ir lietot mazulīti Operā. Un tieši uz šīm pārlūk programmām, pati UCOZ arī veido savu gala produktu.

...bet, parastajam lietotājam, kuram visas šīs kosmiskās zināšanas ir vienaldzīgas, un kurš ir galīgs trumulis visos šajos jautājumos, tam pat nav ne mazākās nojausmas par to. Viņš vienkārši to lieto, kas viņam ir pie rokas, un kas reizēm nav tas pats labākais veids, neiedziļinoties visās kosmiskajās niansēs.

Tāpēc, lai saglabātu UCOZ lapu korektu darbību, Jums kā portāla adminam ir jārūpējas, lai jūsu sniegtais gala produkts būtu tīkams acīm un darbojoties spējīgs.

Un, lai to panāktu, tad viens no veidiem ir informēt lietotāju, par tādu nepieciešamību.

Kā tas strādā????

Ļoti vienkārši......ja lietotājs Jūsu UCOZ lapas apmeklēs ar Firefox pārlūk programmu, tad šāds ziņojums viņam neparādīsies., bet, ja viņš Jūsu lapas apmeklēs ar IE, Safari, vai kādu citu pārlūk programmu, tad viņš tiks informēts par to. Viņš redzēs savā monitorā šādu uzraktu, kurš atkārtosies visu laiku, lai pa kādām sadaļām viņš nestaigātu Jūsu portālā.Kā viņu uzstādīt????

Dotais skripts ir jāuzstāda, kādā no globālajiem blokiem (ja gribat, lai tas parādās visās jūsu lapās, visās sadaļās utt. Bet, ja gribat, lai tas parādās tik konkrētajā lapā, tad to uzstādām tik konkrētajā lapā, pie saglabātajiem šabloniem. Vēlams to izdarīt kādā no globālajiem blokiem kas ir visās lapās.

Un tā, Ieejam admin bārā > atveram dizaina vadību, > atveram kādu no globālajiem blokiem (kaut vai augšējo bloku) un jebkurā vietā ievietojam šādu kodu:

Code
<?if($USER_AGENT$='ie')?>   
<script type="text/javascript">    
window.onload = function StartPM() {_uWnd.alert('<b>UZMANĪBU!!!</b><br>Sakarā ar portāla "LigzdaFM" specifiku, korektai portāla lietošanai mēs Jums rekomendējam izmantot <b>Mozilla firefox</b> pārlūkprogrammu.<br> <a href=\'http://www.mozilla-europe.org/en/\' target=\'_blank\'>Lejuplādēt tūlīt</a>','',{w:350,h:100,tm:50000});}   
</script>   
<?endif?>


Tekstu Jūs varat izmainīt pēc saviem ieskatiem, kā arī paša informatora pozīciju, augstumu un platumu.

Paraugs ir apskatām šeit - LigzdaFM portālā.
UZMANĪBU!!!! Lai pārbaudītu tā funkcionalitāti, tad portālu vispirms apmeklējiet ar IE pārlūku un vēlāk ar Firefox. Jo, ja lietosiet Firefox, tad informētājs neparādīsies.

Tas arī viss.
 
Forums » Ligzdas informatīvā sekcija » Ligzdas Skripti » Rekomendējam lietot Firefox
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: